zavolajte nÁm:

+421 948 129 919

Blog

 • Thomas Puskailer tentokrát predstavuje remix piesne „Make This Paradise“. Skladbu produkoval slovenský hudobník, producent, skladateľ a tvorca elektronickej, filmovej a scénickej hudby Peter Turay. Text vytvoril Thomas Puskailer s americkým skladateľom Billom Grainerom. Skúsený slovenský hudobník, producent a skladateľ Peter Turay spolupracoval už s množstvom umelcov. Hudobné napredovanie a spoluprácu si nevedel vynachváliť.

  „Remix skladby “Make This Paradise” je o pozitívnom prístupe k životu. Spievam v nej o tom, aby si ľudia vytvorili raj na zemi. Nech je život čo najkrajší, veď ho máme len jeden.” Povedal Thomas.

  Link je tu: https://www.youtube.com/watch?v=PPHZM0IXxEk

  viac0 komentÁrov

 • juraj zaujec - vocal part

  Juraj Zaujec sa koncom roka tvorivo zapojil do projeku Bratislavského DJa Chrlieho Clubbera, pri príležitosti nahrávania autorskej kompozície na tému piesne Strange Love od Depeche Mode s názvom Broken Love. Juraj je vynikajúci umelec a velmi ustretový človek. Spolupracuje sa sním výborne, je to absolútny profesionál.

  viac1 Comment

 • novÉ Fragile queen symphony cd prÁve VychÁdza - musicstudio live cooperation with sound engineers

  Práve vychádza nové CD Fragile Queen Symphony. Ide zatiaľ o ich najväčší a najnáročnejší projekt, na akom sa Fragile podieľali. CD obsahuje skladby, ktoré vlani ponúkol Viac ako dvojhodinový program. Zazneli všetky najväčšie hity kultovej kapely Queen ako sú The Show Must Go On, Don't Stop Me Now, Bohemiam Rhapsody či We Are The Champions. Hudbu pre orchester a kapelu zaranžoval Adrián Harvan, vokálnu časť mali na starosti lídri skupiny Fragile.

  Link: https://www.youtube.com/watch?v=FIJO0k0ZImM

  viac1 Comment